Pán Galko, poslúchnite Kaliňáka! Prosím…

Autor: Maroš Marko | 26.11.2011 o 10:15 | (upravené 26.11.2011 o 10:25) Karma článku: 17,56 | Prečítané:  4381x

Nikdy som neveril, že niečo také výjde z mojich úst alebo niečo také niekedy napíšem. Ale stalo sa. Po toľkých rokoch musím bývalému ministrovi vnútra dať za pravdu a žiadať - poslúchnite ho pán Galko!

 

V kauze odposluchu totiž padajú rôzne vyjadrenia, zaručené fakty a zverejňujú sa tajné informácie ako keby ich bolo možné nájsť na každom rohu. Zo strany pána Kaliňáka pritom padlo viacero vyjadrení, s ktorými by som sa v tomto prípade vedel absolútne stotožniť. Pri svojej obhajobe totiž zvolil stratégiu, podľa ktorej sa môžu zverejniť tajné informácie, pokiaľ sa nimi dokáže nezákonné jednanie. Dnes zašiel ešte ďalej a podľa topky.sk sa vyjadril, že rozviedčík, ktorý informácie vyniesol z VOS by nemal byť za svoj čin potrestaný. Dokonca je hrdina a je chránený ústavou, nakoľko chcel poukázať na nezákonné konanie.

Nemyslím si síce, že to čo tvrdí Kaliňák je pravda. Ale ak si to myslí on, tak by sa mali zverejniť všetky tajné informácie, ktoré poukazujú na nelegálnu činnosť. Pán Galko sa pritom tento týždeň vyjadril, že má tajné informácie o korupcii siahajúcej do najvyšších kruhov. Ak je to pravda, tak by ich Galko mal zverejniť. Pokiaľ sú jeho tvrdenia pravdivé, tak by sme sa po prvý krát dozvedeli pravdu o pomeroch v našej spoločnosti. Ak by sa vďaka tomu dostali za mreže niektoré skupiny podnikateľov a skorumpovaných politikov, tak by to určite nebolo na škodu.

Neviem, či by ho po zverejnení takýchto informácii tiež nazvali hrdinom, ktorý je chránený ústavou, alebo či by na neho znovu podával trestné oznámenie. No myslím si že väčšina občanov by ho za hrdinu považovala.

Takže pán Galko, poslúchnite Kaliňáka a zverejnite čo viete!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Piekol macesy a mal baňu. Jeho slovenská továreň prežila dodnes

Maces kupujú hlavne ľudia s problémami s trávením.

KOMENTÁRE

Rok 1997: Zmrznutý Leo desil viac než elektrikár Mečiar

Moc stále držal v rukách Mečiar a z rodinných osláv sa stávali mory.


Už ste čítali?